lode-plavby.cz

Exotické okružní plavby MSC Cruises po světových mořích

Riviera Tour
Loď na moři

Splňte si své
námořnické sny

Doprava do přístupu – Středozemní moře

Jak se mám dostat do přístavu

 • První variantou pro Vás nejjednodušší je objednat si plavbu s dopravou a delegátem. Pak stací nastoupit v CR do autobusu a pak se už o nic nestaráte a necháte se rozmazlovat službami CK RIVIERA TOUR. Pokud byste měli zájem zjistit více o naší dopravě do přístavu, navštivte následující stránku. – viz níže
 • Druhou variantou je doprava do prístavu Vaším osobním vozem.Pokud se tak rozhodnete, rádi Vám poradíme jak do prístavu, kde zaparkovat vozidlo a podobne. Máme pro Vás pripraveny podrobne zpracované pokyny k odjezdu, které Vám pomužou praktickou informací. V prístavu Vám zajistíme hlídané parkovište prímo u prístavního mola, parkovné se hradí plavební spolecnosti na míste samém cca 80 eur/týden. Hlídané parkovište se musí objednávat predem, informujete nás proto už pri sepsání smlouvy, že požadujete parkování vozidla, po naplnení kapacity parkovište již je dosti složité hledat náhradní rešení.
 • Letecká doprava - zajistíme Vám rádi leteckou dopravu k prístavu a následný transfer k lodi do prístavu a zpet.

Doprava do přístavu

Autobusová doprava

Jsme pobočkou CK RIVIERA TOUR specializující se na poznávací plavby plavební společnosti MSC CRUISES. Díky této specializaci můžeme nabídnout speciální transfery jak pro klienty CK RIVIERA TOUR tak i pro klienty jiných cestovních kanceláří na trase:

Autobusová doprava – Středozemní moře

Plavby Vám nabízí široké možnosti pro poznávání míst, kde curiser v průběhu plavby kotví. Během plavby se nabízí fantastický výběr z celé řady úžasných exkurzí, okružních jízd či návštěv významných památek.

Autobusová doprava

 • Praha-Olomouc-Brno-Bratislava-Benátky a zpět
 • Praha-Olomouc-Brno-Bratislava-Janov a zpět

Zajištujeme mezinárodní a vnitrostátní autobusovou dopravu pro firmy, cestovní kanceláře, školní a sportovní kolektivy i soukromé osoby.Jsme schopni zajistit komplexní servis pro klienty ze zahraničí, ať už jde o jednotlivé transfery od letadel k hotelům, fakultativní výlety, či celé okruhy na sjednaných trasách. Všichni naši řidiči mají dlouholetou praxi v řízení autobusu, příjemné vystupování a komunikují v anglickém jazyce.Mezinárodní i vnitrostátní dopravu provozujeme luxusními zahraničními autobusy značky Neoplan TOULINER s klimatizací a v plné výbavě (vnitřní projekce, kávovar, lednice...) a minibus FORD.

Svěřte se s klidem do rukou profesionálů a vyberte si z nabídky našich služeb:

 • doprava na tuzemské, zahraniční pobytové i poznávací zájezdy pro cestovní kanceláře, státní i soukromé organizace
 • doprava dle požadavků zákazníka (školní akce, tábory, svatby) atd.
 • doprava pro klienty cestovních kanceláří (poznávací zájezdy)
 • zájezdy pro uzavřené skupiny (cesty za vínem, lyžařské zájezdy...)
 • doprava účastníků obchodních a pracovních cest
 • přeprava sportovních týmů, uměleckých a tanečních souborů
 • transfery, okružní jízdy a další.