lode-plavby.cz

Exotické okružní plavby MSC Cruises po světových mořích

Riviera Tour
Loď na moři

Splňte si své
námořnické sny

Plavby recenze – Riviera Tour

Hana V.

Dekujeme za krasnou dovolenou a profesionalni pristup nasi pruvodkyneZuzanky bylo to skvele a mame naco vzpominat .Tesime se na dalsi plavbu s pozdravem Hana Vorackova

Dana a Ivan F.

Dobrý den Pavle, 
byli jsme s Vámi na plavbě. Už jsem se chystala několikrát napsat pochvalnou recenci: Nakonec jsem se k tomu neodhodlala. Stejně mně to ale nedá, tak Vám píšu aspoň takto. Opravdu jsme si celou plavbu krásně užili a cokoliv bych napsala do recenze, jenom bych se opakovala. Pak jsem přemýšlela, co je to nejdůležitější - proč jsme byli my i ostatní tak spokojení. Myslím, že je to tím, že Vaše práce je založená na poctivosti a férovosti, otevřeném a rovném jednání ke každému - a to je jednoduše poznat. Je moc příjemné potkat lidi jako jste Vy. Přejeme Vám hodně zdraví, sil a elánu a celé CK stále spokojené klienty.

Jarmila M.

Ráda bych touto cestou poděkovala ze skvělý zájezd po středomoří,kde velkou zásluhu na tomto zájezdě měli slečny Tereza Srbová a Zuzana Vaňková, které byly nenahraditelné. Nejen, že byly velmi milé, ochotné a pořád s dobrou náladou, ale zájezd byl perfektně zorganizovaný a vždy dokázaly ve všem poradit a dokonce nás i doprovázely na výlety, kde nám dělaly doprovod s výkladem.

Petr M.

Ve spojení se službami delegáta CK na palubě a hlavně mimo si můžete skutečně užívat dovolenou bez stresu.Pavle vydž,bylo to fajn.

Další recenze a honocení